Алюминиевые Системы Reynaers
окна MasterLine 8
MasterLine 8 – це унікальна нова віконна система, яка поєднує в собі нескінченне різноманіття конструктивних можливостей із найвищими у своєму класі характеристиками теплоізоляції, повітро- та водонепроникності, а також швидкості виробництва. Це нова інноваційна система відкриває вікно у майбутнє для партнерів та клієнтів компанії Reynaers. Система MasterLine 8 відповідає вимогам професіоналів, які цінують відмінні характеристики, довговічність, комфорт та надійність. Це нове покоління інноваційних рішень для вікон відображає сучасні архітектурні тенденції до максимізації денного світла, пропонуючи виняткові рівні ізоляції.


MasterLine 8 має 3 різні рівні ізоляції, пропонуючи рішення для будинків з високою ізоляцією, будинків з низьким споживанням енергії і навіть енергопасивних будинків. Ці різні рівні теплоізоляції досягаються за рахунок використання нових та «розумних» матеріалів. Унікальна концепція систем MasterLine 8 дозволяє комбінувати широкий спектр типів відкривання, варіанти дизайну та різні рівні теплоізоляції, забезпечуючи максимальну універсальність для архітекторів, інвесторів та власників будинків. Різні варіанти  дизайну, кожен зі своїм власним зовнішнім виглядом та відчуттям, роблять лінію MasterLine 8 універсальною до використання у будь-якому архітектурному стилі.

MasterLine 8 — це алюмінієві енергозберігаючі вікна. Вони стали справжнім проривом у будівництві енергоефективних будівель. Технічні показники найвищі у своєму класі. Чи не відстають від них конструктивні можливості, які дозволяють встановлювати їх у будь-якому приміщенні. Складність архітектурної споруди при цьому не має жодного значення.

Алюмінієві вікна MasterLine 8 відмінно підійдуть для закриття великих прорізів. Профілі з алюмінію можуть бути вузькими, але такими ж міцними. Так вдається покращити проходження денного світла до приміщення. Завдяки MasterLine 8 звичайні будівлі стають елітними та енергозберігаючими.

Загалом у вікнах цієї серії поєднано нові технології та продуманий дизайн. «Розумні» матеріали надають конструкції Рейнарс довговічність, надійність та комфорт. Це чудово демонструють характеристики:

  • герметичність 4 класу;
  • опір вітровій силі 1600 Па;
  • акустичні властивості 40(-1;-5) дБ;
  • зломостійкість 2, 3 класів.

Концепція продумана так, щоб геометричні властивості відповідали сучасним вимогам. Встановлено розширене перекриття центрального ущільнення між стулкою та зовнішньою рамою. За рахунок цього експлуатаційні характеристики системи підвищили в рази, а налаштування фурнітури стало значно простішим.

Виробник запропонував варіативність вибору. Варіантів віконних систем всього 5, а ступенів ізоляції 3. Алюмінієві вікна MasterLine 8 призначені для об'єктів з високою ізоляцією, де відзначається низька витрата енергії та енергопасивне приміщення.

Під стандартним рівнем ізоляції розуміють профіль з EPDM. Для нього характерні погодні прокладки та поліамідна ізоляція барів. Щоб забезпечувати комфорт у суворих умовах, конструкція має співеструдовану центральну та ізолюючу прокладку під склом. Ефект відбиття та затінення відбувається через втоплену стулку до зовнішньої сторони рами та скошеної деталізації.

Висока якість продукції Reynaers підтверджена роками експлуатації у різних умовах. Звертайтесь до нас, ми підберемо найкращий склопакет для вашого будинку. Консультація можлива як телефоном, так і з виїздом на об'єкт. Ми займаємося роботами «під ключ», гарантуємо відмінну якість. Телефонуйте зараз.

Properties 
Min. Visible width frame: inward opening 53 mm
Min. Visible width vent: inward opening 37 mm
Min. Visible width frame-vent: inward opening 97 mm
Min. Visible width frame: outward opening 20 mm
Min. Visible width vent: outward opening 113 mm
Min. Visible width frame-vent: outward opening 113 mm
Min. Visible width T-profile 80 mm
Overall system depth frame 2800 mm
Overall system depth vent 1700 mm
Max. weight element 200 kg
Overall system depth frame 77 mm
Overall system depth vent 87 mm
Rebate height 27 mm
Min. Glass thickness 4 mm
Max. Glass thickness 62 mm
Min. Glass thickness vent 13 mm
Max. Glass thickness vent 72 mm
Performance 
Comfort 
Air tightness max. test pressure 4 (600 Pa)
Water tightness E 900 (900 Pa)
Wind load resistance C4 (1600 Pa)
Acoustic performance 45 (-1;-4) dB dB
Security 
Burglar resistance RC 2/WK 2 WK2
RC 3/WK 3 WK3
Energy  
Thermal insulation(Uf) 119mm: St. 1,9 / HI 1,6 / HI+1,2 W/m²K

MasterLine 8