Алюминиевые Системы Reynaers

У наш час попит на алюмінієві системи Reynaers лише зростає. Справа в тому, що такі популярні донедавна ПВХ профілі перестали відповідати сучасним тенденціям. Йдеться про скління великих розмірів, великі світлопрозорі фасади, розсувні системи. Звичайно алюмінієві профілі відкривають нові можливості, але від правильності монтажу безпосередньо залежать їх експлуатаційні характеристики.

У 70% випадків причиною рекламації служить неправильно виконана установка і підбір матеріалів. З гарячої звинувачують виробника, але насправді необхідно розібратися. А ось щоб уникнути негативних наслідків, краще звернутися до професіоналів. Умовно розрізняють такі етапи монтажу алюмінієвих систем Reynaers:

  • виміри;
  • складання проекту та монтажу;
  • підготовка та обробка отвору;
  • безпосередньо, монтаж.

Давайте зупинимося на деяких етапах докладніше. Замір — Перше, що потрібно зробити перед початком робіт. Не треба говорити, що людина, яка виконує її, як мінімум, повинна мати самоосвіту, і як максимум — вища будівельна освіта. Тільки це дозволяє передбачити ситуацію наперед і не допустити серйозних та не дуже помилок. Природно, замір здійснюється не "дідівськими". методами, а з використанням сучасної вимірювальної техніки.

Без підготовки отворів монтаж алюмінієвих систем Reynaers неможливий. Обробка забезпечує необхідне зчеплення основи та, як наслідок, довговічності конструкції в цілому. Після підготовки отворів йдуть чернові роботи, які закінчуються поклейкою пароізоляційної стрічки та стрічки ПСУЛ. Ми знаємо всі аспекти правильної роботи і підбираємо кращі матеріали. Ви залишитеся задоволені результатом.

Монтаж алюмінієвих систем Reynaers — справа тонка, що вимагає професіоналізму та особливого підходу. Часто у роботі доводиться застосовувати несистемні рішення. За рахунок цього профіль коштує багато років, дарує своїм власникам тепло та комфорт незалежно від погоди за вікном. Ми пропонуємо вам непросто замовити високоякісну продукцію, а скористатися нашими послугами монтажу алюмінієвих систем Reynaers. Довірте ваш будинок у надійні руки професіоналів.