Алюминиевые Системы Reynaers

Алюмінієві вікна

Алюмінієві вікна Reynaers в буквальному сенсі є вашим вікном у світ, причому досить сучасним і практичним. Серед матеріалів виготовлення високоміцний профіль із алюмінію. Конструкція підходить для будь-якого типу проектів. Це і класичний, і романтичний і навіть індустріальний дизайн. На ваш вибір різні типи відкриття: назовні, всередину, поворотні, відкидні. Ми пропонуємо вам вигідні умови замовлення якісних конструкцій на рік.

Сьогодні Reynaers Aluminium визнаний лідер у сфері інноваційних досліджень та розробки алюмінієвих профільних систем. Головний офіс розташований у місті Дюффель, Бельгія. Масштаби компанії великі, тому сьогодні у світі працює понад 30 представництв, які реалізують постачання більш ніж у 60 країн.

Алюмінієві вікна Reynaers, втім, як і будь-яка інша продукція на підприємстві, ретельно тестується. Продумані технологічні процеси та сучасні матеріали дозволяють досягти відповідності найвищим стандартам за міцністю, якістю та іншим не менш важливим критеріям. Ви можете придбати протизламні, протипожежні, куленепробивні вікна Рейнарс, виготовлені з високоякісних матеріалів.

Алюміній обраний для виробництва недарма. Матеріал дозволяє насолоджуватися безтурботним життям упродовж багатьох років. Він відрізняється особливою міцністю та довговічністю серед будівельних матеріалів. Готові алюмінієві конструкції не потребують спеціального обслуговування. Їх досить просто доглядати. Служать алюмінієві вікна Reynaers справді довго. Виробник ще раз підкреслює це, надаючи гарантію 10 років на всі віконні елементи.

На ваш вибір кілька модифікацій за рівнем ізоляції та безпеки. Універсальність алюмінієвих вікон Рейнарс вища за всілякі похвали. Вони мають максимальний кут падіння світла, адже алюміній поєднує міцність і гнучкість. До речі, остання характеристика відкриває перед архітекторами нові можливості щодо вибору дизайнерських форм.

На цьому переваги продукції не закінчуються. Вікна Reynaers доступні в різних кольорах та з різним покриттям. Це може бути матовий, глянсовий, з металевим відливом та іншими ефектами. На особливу увагу заслуговує структурне покриття Coatex. Воно вимагає меншого догляду та демонструє відмінну стійкість до подряпин, втім, як і до інших несильних механічних пошкоджень. Ви можете вибрати вікна Рейнарс з реалістичним фарбуванням. Кольори різних порід деревини виглядають чудово. Деякі віддають перевагу різним кольорам: для внутрішньої сторони профілю — один, для зовнішньої — інший. Так можна досягти гармонії з інтер'єром та екстер'єром будинку.

Алюмінієві вікна Reynaers чудова альтернатива іншим віконним профілям на ринку. Їхня якість на висоті, а зовнішній вигляд бездоганний. Вікна Reynaers доступні за чудовою ціною. Для цього скористайтесь номером телефону на сайті. Менеджери дадуть відповіді на всі питання, нададуть всю необхідну інформацію щодо вибору та покупки.