Алюминиевые Системы Reynaers
Алюминиевые окна MasterLine 10

Вікна MasterLine 10 створені для нинішніх та майбутніх трендів у будівництві: енергопасивних будівель, максимального доступу денного світла, найвищих експлуатаційних якостей та безпечних будинків (до класу протизламності 3).


Можливості продукту MasterLine 10 воістину унікальні за широтою застосувань: повний спектр імпостів та рам, комбінацій елементів для розсувних та вітражних систем, а також свобода дизайну, що реалізується за допомогою рішень для форматних склопакетів та асортименту профілів у стилі Rena -Re) та Deco (-De).  MasterLine 10 має сертифікат Passive Housing.

MasterLine 10 використовує багато комплектуючих із системи MasterLine 8: кутові з'єднувачі, ущільнювачі та напівпрофілі, що забезпечує високу оптимізацію і ті ж характеристики, ефективність у виробництві та міцність. 

Все це робить MasterLine 10 ідеальним рішенням як для житлових, так і для громадських будівель.

Алюмінієві вікна MasterLine 10 ідеальні для сучасних трендів у будівництві. Більше того, конструкція випереджає свій час. Віконні системи підходять для енергопасивних будівель, безпечних будинків, забезпечують максимальний доступ денного світла. Широта застосування вікон MasterLine 10 вражає, вони відкривають унікальні можливості:

  • повний спектр рам та імпостів;
  • поєднання компонентів для розсувних та вітражних систем;
  • різноманітність дизайну;
  • сертифікат Passive Housing.

Деякі елементи, що використовуються в серії з системи MasterLine 8. Це кутові з'єднувачі, напівпрофілі та ущільнювачі, що відповідають за високу оптимізацію, ефективність і міцність. Алюмінієві вікна MasterLine 10 хороший вибір для житлових та громадських будівель.

Віконна система вписується в будь-який стиль за рахунок 3 варіантів дизайну. Functional відрізняється універсальністю та сучасністю. Deco мають закруглені краї, а Renesans — всіма улюблена класика. До того ж будь-який дизайн доступний у різному кольорі. Це відкриває безліч варіації. За бажанням можна об'єднати деякі елементи із різних дизайнів.

MasterLine 10 ідеально підходить для панорамного огляду. Профілі можуть обрамляти великі склопакети. Вікна мають бути вагою не більше 300 кг із максимальною висотою 2,8 метрів. Фантазія архітекторів не обмежується: можна створювати великогабаритні формати. Перевага MasterLine 10 зберігається: контраст між вузькими профілями та максимальною поверхнею скління помітний.

Рівні теплоізоляції серії доступні у 3 типах. Це Standart, HI та HI+. Це ідеальне рішення для енергозберігаючого та пасивного будівництва. Звичайно, вікна MasterLine 10 підійдуть для всіх тих, хто думає про теплий будинок, економію енергії та скорочення витрат.

Зверніть увагу, що герметичність та стійкість до вітру та води теж на висоті. Хороші показники обумовлені насамперед продуманою конструкцією та деталями. Не варто забувати про матеріали. Так центральний ущільнювач виготовлений з інноваційного полімеру із відмінними тепловими властивостями. Виробник збільшив накладання рами на стулку та глибину центрального ущільнювача. Це характерно для серії MasterLine 8.

Алюмінієві вікна Рейнарс створені, щоб відповідати вимогам архітекторів та інвесторів. Це відповідь на сучасні та майбутні потреби. Це вибір на користь сміливих архітектурних ідей, можливість реалізації великого скління та надійний захист від втрат тепла, зломщиків та вуличного шуму.

Виникли питання? Телефонуйте за вказаними номерами. Менеджери нададуть усю необхідну інформацію. Алюмінієві вікна MasterLine 10 призначені для багатоквартирних будинків та громадських приміщень. Якщо ви віддаєте перевагу солідній і надійній системі, то запропонована продукція те, що потрібно.

Properties 
Min. Visible width frame: inward opening 60 mm
Min. Visible width vent: inward opening 37 mm
Min. Visible width frame-vent: inward opening 104 mm
Min. Visible width frame: outward opening 27 mm
Min. Visible width vent: outward opening 113 mm
Min. Visible width frame-vent: outward opening 140 mm
Min. Visible width T-profile 87 mm
Max. height vent 2800 mm
Max. width vent 1700 mm
Max. weight element Turn-tilt: 200 kg
Overall system depth frame 97 mm
Overall system depth vent 107 mm
Rebate height 27 mm
Min. Glass thickness 20 mm
Max. Glass thickness 78 mm
Min. Glass thickness vent 30 mm
Max. Glass thickness vent 88 mm
Performance 
Comfort 
Air tightness max. test pressure 4 (600 Pa)
Water tightness E900 (900 Pa)
Wind load resistance C4 (1600 Pa)
Acoustic performance 46 (-1;-4) dB dB
Security 
Burglar resistance RC 2/WK 2
RC 3/WK 3
Energy 
Thermal insulation(Uf) 119mm: 0,90 W/m²K

окна MasterLine 10