Алюминиевые Системы Reynaers
Алюминиевые окна Sensity

Поєднання кращих технологій та матеріалів,  комбінація надійного   міцного алюмінію з  ефектними італійськими породами деревини, це   Неймовірна ціна на SENSITY - нові алюмо-дерев'яні вікна від компанії Reynaers Aluminium. Зовнішня частина та каркас вікна SENSITY складається з термоізольованого алюмінію, удосконалений варіант однієї з найбільш високо ізольованих та технологічних систем Reynaers CS 86-HI. Внутрішнє дерево – це цілісний масив із найкращих італійських сортів, рекомендованих дизайнерами під час нашого дослідження. А для надання завершеності даній системі, ми пропонуємо доповнити цю систему дизайнерськими ручками PuRity, розробленими італійським дизайнером Лео Ді Карло.

Алюмінієва система. Зовнішня високоякісна термоізольована алюмінієва система створена на основі CS 86-HI: nbsp; для протистояння навіть екстремальним погодним умовам, з високими тепло-технічними характеристиками, забарвлюється в колір на вибір. великі розміри: до 2600 мм заввишки, вага стулки до 180 кг

Унікальне дерево – унікальний монтаж. Породи вишуканого італійського цільного дерева ви підберете під будь-який інтер'єр. Крім того, в умовах будівництва легко пошкодити або забруднити дерево. Тому ми пропонуємо встановлення дерев'яного профілю для вікон, подібно до меблів, в останню чергу.  Таким чином, система SENSITY дозволяє уникнути цілого ряду проблем, що виникають під час монтажу.

Properties 
Min. Visible width frame: inward opening 64 mm
Min. Visible width frame-vent: inward opening 117 mm
Min. Visible width T-profile 76 mm
Max. height vent 2600 mm
Max. width vent 1200 mm
Max. weight element 170 kg
Overall system depth frame 80 mm
Overall system depth vent 104 mm
Rebate height 25 mm
Min. Glass thickness 36 mm
Max. Glass thickness 52 mm
Performance 
Comfort 
Air tightness max. test pressure 4 (600 Pa)
Water tightness 9A (600 Pa)
Wind load resistance C4 (1600 Pa)
Energy 
Thermal insulation(Uf) 104mm: 1,4 W/m²K

окна Sensity