Алюминиевые Системы Reynaers
Алюмінієві двері для квартири – гарний вибір прагматичної людини. Легкий та міцний алюміній ідеально підходить для створення дверної конструкції. Ми пропонуємо вам алюмінієві двері для квартири, які забезпечать вам максимум комфорту та надійності.

Це стало можливим за рахунок 2-3 контурів ущільнення. Ви надійно захищені від шуму та інших атмосферних впливів.

Компанію Рейнарс засновано 1965 року. За цей час вона постійно розвивається та впроваджує нові технології. Вам доступні дверні профілі «холодного» та «теплого» типу. Вони можуть знизити тепловитрати в рази та забезпечити вам оптимальний мікроклімат у приміщенні. Алюмінієві двері представлені в широкому різноманітті:

  • міжкімнатні;
  • розсувні;
  • вхідні.

Міжкімнатні алюмінієві двері для квартири

Міжкімнатні алюмінієві двері замовляють не лише для квартири. Часто їх можна побачити у торгових та розважальних центрах. До нас звертаються представники компанії із бажанням встановити двері в офісах. Високі експлуатаційні характеристики сприяють затребуваності продукції.

Розсувні алюмінієві двері для квартири

Розсувна група зараз набирає обертів. Профілі дуже практичні, тому їх ставлять не тільки в квартирах, а й в інших приміщеннях: офісах, торгових точках. Комфорт у використанні відчувається у догляді за конструкціями. Вони не потребують спеціальних миючих засобів та витримують навіть несильні механічні удари. За умови дотримання елементарних правил експлуатації алюмінієві двері для квартири можуть прослужити десятки років.

Звичайно, фурнітура теж відіграє роль в експлуатації та впливає на її терміни. Чим якісніше та надійніше ви оберете продукцію, тим довше вам прослужить алюмінієва система. Фурнітура, ручки, обода, петлі та інші в більшості випадків можна ремонтувати. Взагалі розсувна конструкція дозволяє втілити найнеймовірніші дизайнерські задуми. Як правило, вона зустрічається у сучасних дизайнерських рішеннях. Це чудова реалізація входу/виходу на балкон, терасу, зимовий сад та літню кухню.