Алюминиевые Системы Reynaers

Компанія Reynaers нещодавно випустила на ринок MasterLine 8, нову віконну систему, яка поєднує в собі нескінченну різноманітність конструктивних можливостей із найвищими у своєму класі характеристиками теплоізоляції, повітро- та водонепроникності, а також швидкості виробництва. Це нова та інтелектуальна інновація відкриває вікно у майбутнє для партнерів та клієнтів компанії Reynaers.

Система MasterLine 8 відповідає вимогам професіоналів, які цінують відмінні характеристики, довговічність, комфорт та надійність. Це нове покоління інноваційних рішень для вікон відображає сучасні архітектурні тенденції до максимізації денного світла, пропонуючи виняткові рівні ізоляції.

УНіВЕРСАЛЬНіСТЬ

Унікальна концепція систем MasterLine 8 дозволяє комбінувати широкий спектр типів відкриттів, варіантів дизайну та різні рівні теплоізоляції, забезпечуючи максимальну універсальність для архітекторів, інвесторів та власників будинків.

Різні варіанти дизайну, кожен зі своїм власним зовнішнім виглядом та відчуттям, роблять лінію MasterLine 8 універсальною для використання в будь-якому архітектурному стилі. «Functional» (функціональний стиль) характеризується прямими лініями, що дозволяють вписатись у стилістичне оформлення. Вигнутий профіль у дизайні «Renaissance» нагадує більш класичний і традиційний архітектурний вигляд. Скошені лінії в дизайні «Deco» відповідають сучасному стилю в архітектурі.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

З цією новою та інноваційною віконною системою компанія Reynaers заглядає в майбутнє, фокусуючись на стійкому розвитку та екологічній свідомості. З метою економії енергії та підвищення комфорту компанія Reynaers доклала всіх зусиль, щоб досягти максимуму в питаннях теплоізоляції, повітря - і водонепроникності, і все це – і все це. в рамках 1 системи із глибиною стулки всього 87 мм.

Щодо теплових характеристик, то лінія MasterLine 8 має 3 різні рівні ізоляції, пропонуючи рішення для будинків з високою ізоляцією, будинків з низьким споживанням енергії і навіть енергопасивних будинків. Ці різні рівні теплоізоляції досягаються за рахунок використання нових та «розумних» матеріалів. Для варіанта «HI+» передбачені інноваційні ізоляційні матеріали, в яких використовується низькоемісійна фольга, що покращує показники ізоляції, відбиваючи та зберігаючи тепло.

Система Masterline 8 має відмінні герметичні властивості (водонепроникність до 900 Па, повітронепроникність – 600 Па). Ці виняткові характеристики досягаються за рахунок загальної концепції та збільшеного перекриття центрального ущільнення між зовнішньою рамою та стулкою. Крім того, таке збільшене перекриття полегшує налаштування фурнітури та покращує експлуатаційні характеристики вікна.

Як наслідок, система MasterLine 8 ідеально підходить для закриття великих прорізів з використанням вузьких, але міцних профілів. Внаслідок цього віконна система пропускає більше денного світла, тим самим задовольняючи потреби архітекторів. Більше того, система MasterLine 8 пропонує нові варіанти відкривань для прорізів різних розмірів, такі як одинарні та подвійні балконні двері з мінімальними порогами, що відкриваються всередину та назовні.

Зрозуміло, що архітектори можуть легко поєднувати MasterLine 8 з іншими системами Reynaers, наприклад, розсувними дверима CP 130 і CP 155, новими скляними балюстрадами, системою Mosquito і фасадною системою СW 50.

ЕФЕКТИВНІСТ

Концепція системи MasterLine 8 заснована на унікальному поєднанні нової технології та продуманого дизайну. Це високоякісна система, реалізована з мінімальною кількістю спеціальних компонентів, внаслідок чого отримано ефективне рішення у використанні матеріалів та часу на виробництво.

Так у системі Masterline 8 ми використовуємо гуму для герметизації та шумоізоляції. Виробництво кутових і поперечних з'єднань було значно оптимізовано, також був розроблений додатковий клей з метою забезпечення ідеальної плинності та затвердіння компонентів, що склеюються. Це забезпечило якісне рішення та серйозно покращило виробничий процес.

Ще одним важливим питанням підвищення ефективності є наявність BIM-моделей, з усією відповідною інформацією про MasterLine 8. Ці моделі доступні для різних існуючих платформ, і наступним кроком буде створення конфігуратора BIM-моделей («простий, як BIM») для створення всіх можливих конфігурацій за рахунок використання спеціальної програми до програмного забезпечення ReynaPro компанії Reynaers.