Алюминиевые Системы Reynaers

Алюмінієві вікна для квартири міцно увійшли до життя сучасної людини. Алюміній відноситься до легких та одночасно міцних матеріалів. З нього можна створювати віконні профілі з будь-якими конфігураціями.

 

 

Компанія Рейнарс одна з перших запровадила різноманітні технології виробництва. Це дозволило запропонувати варіативність форм, розмірів та широку палітру кольорів. Якщо ваша мета забезпечити безпеку, підвищити ізоляцію, саме алюмінієві профілі будуть правильним вибором. Вони мають безліч переваг у порівнянні з іншими запропонованими варіантами на сучасному ринку. Також для нього характерна зносостійкість та універсальність.

Алюминиевые окна для квартиры

За рахунок переваг алюмінієві вікна для квартири можна побачити і в інших приміщеннях. Скління можливе на комерційних та виробничих об'єктах. Алюміній – матеріал екологічний, до того ж добре переносить вплив ультрафіолетового світла. За рахунок цього віконний профіль довгий час зберігає свій зовнішній вигляд і не схильний до корозії. Функціональність алюмінієвих вікон для квартири, які ви вирішили замовити, також на висоті. Вона не поступається дерев'яним та металопластиковим аналогам.

Залежно від клімату розрізняють декілька видів алюмінієвого профілю – холодний та теплий. Іншими словами, це конструкція з термоізоляцією та без неї. Звичайно, вони мають суттєві відмінності в конструкції, а отже, і у вартості:

  • Холодні алюмінієві вікна для квартири купують у неопалювані приміщення. Це можуть бути склади, тераси, веранди, балкони. Порожнистий профіль всього лише з 1 камерою і без термовставок і ущільнювачів. Профіль легший та дешевше.
  • Теплі алюмінієві вікна для квартири в Україні замовляють не рідше. У конструкції є терморозрив, що дозволяє встановлювати їх у приміщеннях високого енергозбереження. Як правило, це житлові будинки. Для теплого типу характерне використання безлічі термомостів з поліамідними та пористими вставками. Це додатковий захист від температурних перепадів та інших негативних погодних явищ.

Переваги алюмінієвих вікон для квартири перед іншими видами:

  • Термін експлуатації алюмінієвих вікон для квартири складає 60-80 років. Вони довговічні та міцні. Немає необхідності додаткового зміцнення.
  • Профілі з алюмінію можуть мати різну форму, колір та розмір. Практично не існує обмеження. За бажання їх можна навіть вигнути і перевернути. Це відкриває нові можливості в проектуванні конструкції з урахуванням особливостей приміщення та ваших побажань.
  • Для замовлення доступні варіанти з будь-яким способом відкривання. Віконні профілі ставлять у будь-якому житловому/нежитловому приміщенні, комерційній/офісній будівлі.
  • За бажанням алюмінієві вікна для квартири можна замовити з декоративними панелями. Матеріал виконання може бути різним, алюміній добре поєднується з деревом та іншими матеріалами.
  • Конструкції абсолютно пожежобезпечні та екологічні. Вони не мають домішок, здатних нашкодити здоров'ю.
  • Алюмінієві вікна для квартири купують через їх несприйнятливість до негативних зовнішніх явищ: будь то механічні чи атмосферні.
  • Простоту та легкість у догляді високо оцінили власники нових віконних конструкцій. Їх можна мити з невеликою періодичністю та різними миючими засобами.
  • Алюмінієві вікна для квартири піддаються ремонту у разі потреби.

Ми пропонуємо вам вигідні умови для замовлення високоякісних профілів з алюмінію. Бельгійський бренд зарекомендував себе надійним партнером. У нас гнучкі умови замовлення та розумна ціна. Телефонуйте.