Алюминиевые Системы Reynaers

Щороку у серпні найкращі будівельники будинків у Портленді, США, беруть участь у демонстрації нових унікальних будинків для 80 000 відвідувачів. Цей захід під назвою «Вулиця мрії» призначений для презентації інновацій та модних тенденцій у дизайні будинків. Чекаючи на участь у шоу в 2015 році з проектом одного з 9 будинків, дизайнер Barclay Home Design, підрядник Brian Schmidt Builder та переробник/дилер Portland Millwork об'єдналися, щоб побудувати Joie de Vivre House, який отримав 17 з 21 можливої нагороди на виставці «Вулиця ».

Свідоцтво злагодженої роботи та довгострокового ділового партнерства

Завершений всього за 6 місяців, Joie de Vivre House («радість життя») біля озера Освего є свідченням злагодженої роботи та довгострокового ділового партнерства. Сучасний будинок має площу 533 кв м, складається з 4 спалень, 4 ванних кімнат, 3 окремих житлових поверхів з видом на гору Худ. Проект був розроблений для сімейної пари та їхніх двох дітей середнього шкільного віку.

«Список побажань сім'ї був досить простий, але їхнє бачення кінцевого будинку був дуже цікавим», – пояснює архітектор Майк Барклай із Barclay Home Design. «Їхньою ідеєю був сучасний, відкритий, просторий, з великою кількістю природного світла, прозорий та неповторний будинок».

Дизайн будинку характеризується активним використанням скління, всередині та зовні будівлі, та відкритим плануванням житлового простору. Виготовлені на замовлення деталі інтер'єру включають унікальні підвісні сходи, кленові шафи та сучасні аудіо-відео системи. Дизайн натхненний тихоокеанськими північно-західними мотивами та виконаний з використанням таких натуральних матеріалів як камінь, ялиця та кедр.

Невід'ємною частиною проекту є величезні вікна та двері, у тому числі 17-футові (5,18 м) високі кутові вікна.

«Власникам будинку хотілося великих, світлих просторів, щоб підкреслити приголомшливий вид на гірські схили», – пояснює Браян Шмідт із Brian Schmidt Builder, якому було доручено зібрати команду для будівництва будинку.

Дейв Карлсон із компанії Portland Millwork, пояснює: «Ми направили Майка Барклай до Reynaers, тому що це була єдина компанія, яка пропонує рішення для великих кутових вікон. Будь-який інший постачальник систем зажадав би, щоб вікна були набагато меншими.

«Фахівці команди виявилися майстрами своєї справи і чудово впоралися із завданням»

Завдяки своєму комплексному дизайну було використано кілька систем Reynaers, причому деякі з них – – уперше на північно-західному ринку. Поряд із системами CW 50 (фасадна система) та CS 68 (віконно-дверна система), система CP 130 (підйомно-розсувні двері) забезпечує вільний доступ з відкритим терасам.

Об'єднання таких багатьох систем ускладнило і без того щільний графік. «Нам були озвучені дуже короткі терміни, – каже Шмідт. – У будинку за кілька мільйонів увага до деталей у кожному аспекті була обов'язковою. Проте фахівці команди виявилися майстрами своєї справи та чудово впоралися із завданням. Наприклад, ми повинні були організувати процес постачання вікон, попередньо зібравши їх, враховуючи стислий термін будівництва.

Ми встановили всі віконні блоки протягом 3 тижнів. Враховуючи великі розміри та вагу скла (по 800 фунтів або 360 кг кожне в деяких випадках), ми використовували крани, вакуумні захвати та кілька команд.

Компанія Portland Millwork працювала пліч-о-пліч з чотирма компаніями зі встановлення вікон, щоб прискорити процес. Роботи були розділені за типами продукції, що забезпечило добрий результат та високий рівень ефективності. Компанія Reynaers надала кілька своїх співробітників як технічні консультанти, які навчали місцевих монтажників прямо на об'єкті. «Це був великий дух співпраці всієї команди, що дозволив закінчити роботу в строк», – додав Карлсон.

Joie de Vivre House

Joie de Vivre House

Архітектор: Barclay Home Design, Клекамас (штат Орегон)
Підрядник: Brian Schmidt Builder, Лек-Освєго (штат Орегон)
< span>Переробник/дилер: Portland Millwork, Вілсонвілль (штат Орегон)
Системи Reynaers: CS 68, CP 130-LS, CW 50
Текст : Ізабель Пріст
Фотографія: Blackstone Edge Studios