Алюминиевые Системы Reynaers

Компанія Reynaers розпочала виробництво нової унікальної системи алюмінієвих вікон модернізованої версії серії Slim Line 38. Системи SL 38 та SL 38-HI мають надтонкий профіль та покращені енергозберігаючі характеристики, виступаючи тим самим як приваблива альтернатива системі CS 38-SL.

Система Slim Line 38 має високі ізоляційні властивості і має зовнішній вигляд "під сталь". Вона ідеально підходить для сучасної архітектури. Система доступна у трьох унікальних варіантах дизайну: класичний, кубічний та залізний. Вона ідеально підходить для нових будівель, фасади яких пропускають багато світла. Вона також дозволяє вдихнути нове життя у старі оранжереї, дозволяючи зберегти для відвідувачів їхній вінтажний зовнішній вигляд. Система також використовується в проектах реконструкції, де потрібна заміна сталевих рам. Такі профілі у поєднанні з мінімалізмом в архітектурі надають привабливості промисловим будинкам.

ВИСОКІ ІЗОЛЯЦІЙНІ ВЛАСТИВОСТІ

Серія SL 38 має високий рівень ізоляції трикамерної системи у поєднанні з ультратонкими профілями, що дозволило покращити теплові характеристики. Технологія доступна в наступних варіантах: нерухомий, поворотний і поворотно-похилий зі значеннями Uf до 2,3 Вт/м&K (1,9 Вт/м&K для варіанта з високою ізоляцією HI). Система підходить як для одно-, так і для двокамерного скління без шкоди у зовнішньому вигляді.

Всі вікна та двері доступні у варіанті комплектації із прихованими петлями. Система забезпечує ідеальну гармонію довговічного матеріалу, класичного дизайну та вирішення архітектурних завдань у поєднанні з ідеальними ізоляційними властивостями.