Алюминиевые Системы Reynaers

Я хотів створити будинок, в якому проживання, робота та відпочинок плавно перетікають один в одного

________

Архітектор Марк Ван Аккер

Так з'явилася вілла Ван Аккера "Сіссау", в якій межі приміщень стираються завдяки великим відкритим поверхням та безлічі скляних панелей. Відмінна риса проекту – чергування прозорих та непрозорих матеріалів, що створює баланс житлових та загальних приміщень. Вілла Ван Аккера Сіссау розташована на кутовому ділянці в лісовій зоні Лоппема (Бельгія). Характерна для резиденції L-подібна форма оптимально враховує напрям сонячного світла та оточуючі види. Функціональні приміщення архітектор вважав за краще орієнтувати на південь і захід. Завдяки своїй формі вілла повністю відкрита у бік саду, серцю ділянки. Для максимальної прозорості з цього боку автор використовував великі скляні панелі. У той же час масивні зовнішні стіни L-подібної вілли закривають житлові приміщення з вулиці.

ПРОЕКТ

На першому поверсі північного крила двоповерхової вілли розміщені спальні, ванна кімната та гараж. Інші житлові приміщення знаходяться у східному крилі, а над ними – ndash; офісної зони. При цьому просторі кімнати житлового простору плавно і органічно переходять одна в іншу Планування визначає незвичайний зовнішній вигляд будівлі: вигнута покрівля, що покриває функціональні зони, здається живою поверхнею, що пливе згинається. Загалом вілла нагадує яскраво-білу рамку, що піднімається хвилею над навколишнім пейзажем. Продуктивне співробітництво з компанією Reynaers дозволило архітектору не йти на компроміси у творчості дизайну вілли. Для досягнення максимально відкритого виду на околиці він застосував розсувну систему CP 155 з покращеними термоізоляційними показниками, фасадну систему CW 50 та систему дахів. Окрім виняткової зручності у використанні, ці рішення забезпечують максимальне проникнення світла у приміщення та надають повну свободу творчості...

ПОДРОБНОСТІ

При розробці цієї резиденції особливе значення надавалося екологічності проекту. З метою підвищення енергоефективності будівлі було обрано віконно-дверну систему CS 86-HI. Завдяки трикамерному термо-мосту досягається низький коефіцієнт теплопровідності – 1,2 Вт/м2К, що робить систему однією з найбільш енергоефективних у продуктовій лінійці Reynaers. Протяжні скляні поверхні та великі відкриті простори без внутрішніх стін та колон пояснюють застосування у більшій частині будівлі сталевих опорних конструкцій. Вони створюють малюнок тонких колон і балок форми HEA, що повторюється, простір між якими заповнений дерев'яною сіткою. Конструкція з дерева наповнена целюлозною тріскою, завдяки чому “Сіссау” має Е-рівень, що дорівнює Е42*.

Консультанти, які взяли участь у будівництві проекту, відзначають унікальність резиденції в її остаточному вигляді. Різні підходи до форм і конструкцій в результаті вилилися в енергозберігаючу віллу, що носить характер “все в одному”, в якій проживання, робота та відпочинок природно поєднуються.

Вілла «Сіссау», Лоппем, Бельгія

Архітектор: Марк ван Аккер, Лоппем

Виробник: Lein Aluminium, Пассендейл
Системи Reynaers: CW 50, CP 155 з однією напрямною, CS 86-HI,
CS 77 (середньоповоротні двері)
/>Текст: Ханнелоре Геєрартс
Фотографія: Деббі Де Браувер