Алюминиевые Системы Reynaers

Зимовий сад Reynaers - правильний вибір для людей, які цінують комфорт та затишок у будинку. Кожен з нас прагне створити у своїй оселі затишну атмосферу відпочинку та релаксу. Власна оранжерея чи не найкраще рішення у такому разі.


Зимовий сад Reynaers в Україні має заслужену популярність, за його допомогою вам під силу втілити в реальність будь-який інтер'єр приміщення.

 

Что может быть лучше, чем отдых в окружении красивой зелени и цветущих растений, тем более в зимние морозы. Это мечта многих людей в странах, где есть все 4 сезона. Сегодня воплотить свою мечту можно не только в частном секторе, но и в многоэтажке. Естественно, вам придется приложить не абы какие усилия не только во время создания собственной оранжереи, но и после.

Зеленый оазис требует к себе должного внимания и ухода. Необходимо постоянно поддерживать растения и само помещение в надлежащем состоянии. Благо выбор в пользу зимнего сада от Reynaers помогает в столь нелегком труде.

Ниже мы предлагаем вам ознакомиться с особенностями создания оранжерей.  Разнообразные оранжереи продуманы до мельчайших деталей. Мы надеемся вдохновить вас на собственные задумки, и с удовольствием поможем воплотить в их реальность с высокопрочными алюминиевыми профилями Рейнарс, но сначала немного истории.

Зимові сади Reynaers в Україні

Перші оранжереї з'явилися давно. Ще в Стародавньому Римі вони тішили око мешканців будинків та дарували їм комфорт. З того часу архітектурному явищу довелося пройти чималий шлях. Воно завоювало Європу, найбільше оранжереї сподобалися британцям. Майже кожна заможна людина у Британії обзаводилася власним садом.

Примітно, що саме в Англії оранжереї зазнали суттєвих змін. Це стосується безпосередньо вирощування декоративних культур у спеціальних спорудах цілий рік. Насамперед необхідно було забезпечити температурний режим. У хід йшли різні способи: ями з гарячим вугіллям, потім спіральний димохід, й у результаті водяна опалювальна система. Вже до середини 19 століття оранжереї з'являються у багатоповерхових будинках. Не можна забувати про те, що це стало можливим через появу алюмінієвих профілів.

Компанія Рейнарс – провідний виробник високоякісної продукції. Засноване в 1965 році, підприємство досягло високих показників на виробництві. Вже з перших місяців експлуатації профілі показали себе добре. Сьогодні продукція поставляється до більш ніж 70 країн світу. Зимові сади Reynaers є в Україні. Висока якість тепер доступна українцям на адекватних умовах. Але перш ніж зробити вибір, ознайомтеся з особливостями зимових садів

Особливості створення зимових садів Reynaers

Створення зимових садів Reynaers  насправді не так складне, як може здатися на перший погляд. Набагато більшого терпіння та вмінні потребує подальшого догляду за рослинами. Очевидно, щоб ваші праці були винагороджені буйством фарб слід створювати і підтримувати певні умови. Головне завдання - комфорт рослині, інакше задум буде безуспішним. У той же час, якщо не подбати про це ще на етапі будівництва, то і всі наступні зусилля не увінчаються успіхом. Іншими словами, вам необхідно дотримуватися як мінімум двох основних умов:

  • забезпечити високий рівень природного освітлення (зимовий сад Reynaers ідеально підходить для цього);
  • деякі зелені насадження ростуть у певних умовах, йдеться про температуру та вологість повітря, своєчасне поливання та підживлення рослин

Зимовий сад Reynaers зарекомендував себе з позитивного боку. Він відмінно вписується в будь-які задуми дизайнерів та побажання клієнтів. Сучасна оранжерея представлена ​​у 3 варіантах, у кожного їх свої особливості:

  • зимовий сад Reynaers в Україні проектується вже на стадії будівництва, в результаті він стає невід'ємною частиною будівництва;
  • оранжерея виступає як прибудова до основного приміщення вже після завершення будівельних робіт, до того ж цей варіант можна реалізувати після будівництва через деякий час;
  • зимовий сад Reynaers може бути і окремою будівлею, повністю автономною – з окремою системою опалення, вологості, освітленням та вентиляцією.

Як бачите, варіативність рішення вражає. Зимовий сад Reynaers неспроста такий популярний в Україні. Високі показники експлуатації високо оцінили власники оранжерей. Ми пропонуємо вам зв'язатися з нами будь-яким зручним способом і обговорити дизайн-проект. Ми зробимо все можливе в рамках своєї компетенції, щоб ви насолоджувалися власною оазою навіть узимку.