Алюминиевые Системы Reynaers

Про зимові сади в будинку можна знайти чимало статей та просто корисної інформації. Ми вирішили не залишатися осторонь і як представники одного з найкращих виробників алюмінієвих профілів порекомендувати оптимальні рішення на наш погляд.

Йтиметься про способи оформлення зимового саду будинку. Точніше про варіанти організації зон, а не вибір рослини, як ви могли подумати спочатку.

 

Вітальня – зимовий сад у будинку

Перше, що спадає на думку всім – це облаштування вітальні. Що може бути краще, ніж зустріч гостей в оточенні квітучої зелені чи веселі посиденьки з близькими людьми. Кожен облаштовує свій куточок на власний смак. Найчастіше віддають перевагу плетеним меблям. Вона як жодна інша гармоніює із загальною обстановкою. Це можуть бути дивани, крісла, кавові столики із лози або ротанга. Такий зимовий сад у будинку створює комфортну обстановку. Для більшого комфорту додайте м'які сидіння та декоративні подушки, вони точно прикрасять інтер'єр.

Якщо ваш зимовий сад на даху і досить великий, то, крім меблів, можна зробити фонтан або невеликий водоспад. Алюмінієві профілі Рейнарс надійно захистять від спекотного сонця та стороннього шуму. Вишуканість надають вбудоване освітлення або стрічкове підсвічування рослин та фонтану.

Їдальня в зимовому саду будинку

Їдальня – другий, але не менш популярний спосіб облаштування зимового саду вдома. Погодьтеся, буйство фарб та запаху квітучих рослин тільки сприяє смачній трапезі. Навіть якщо у вас маленький зимовий сад удома. Вам тільки потрібно знайти місце для невеликого столу та стільців. Форму вибирайте на власний розсуд, благо вибір зараз великий. Це може бути як садові меблі, так і класичні варіанти.

Тим, кому дозволяє площа, облаштовують і робочу зону одразу. Але ваші рослини повинні бути стійкими до перепадів температури. Алюмінієві системи надійно захистять від кліматичних явищ за вікном, але для захисту від внутрішніх факторів вони не призначені. Вам допоможе сильна витяжка.

Зонування зимового саду у приватному будинку

Насправді навіть великий зимовий сад у приватному будинку можна перетворити на скромний куточок. Але це можливо лише у тому випадку, коли неправильно розподілити простір. Зараз модно і практично використовувати еко-стіни або «зелені стіни», коли зелені насадження розміщуються на ярусах, стелажах. Розміри невеликі, але це дуже компактний спосіб.Екстер'єр зимового саду на даху чи в будинку

Зовнішній вигляд зимового саду на даху або в будь-якому іншому місці теж необхідно приділити увагу. Ми пропонуємо хороші алюмінієві профілі Рейнарс, які служать багато років. Зверніть увагу, що найкраще, коли оранжерея гармонує із зовнішнім виглядом самої будівлі. На щастя, конструкції з алюмінію дозволяють відтворити практично будь-яку форму і може різних кольорів. Алюмінієві профілі добре поєднуються з іншими матеріалами, і навіть можуть бути декоровані ними.

В основному зимовий сад на дачі або у місті зводиться за допомогою цоколя. Його роблять із цегли чи каменю. Якщо зробити цоколь під саму будівлю, то вигляд буде просто прекрасним. Цегла теж сьогодні вражає варіативністю. Він може йти з різним оздобленням. Вам залишається лише вибрати найкращий варіант. Завершать композицію скляні поверхні, які принесуть легкість. Головне, щоб ви вибрали якісні алюмінієві профілі. Сумніваєтесь у своєму виборі, зателефонуйте нам. Менеджери нададуть всю необхідну інформацію та допоможуть визначитися.